PROJEKT „SKĄD W POLSCE PRĄD”- STUDENCKA INICJATYWA PROMOWANIA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Wszystkich zainteresowanych tematyką odnawialnych źródeł energii zachęcamy do oglądania serii odcinków programu „Skąd w Polsce PRĄD?”(SwPP) w każdą środę o godzinie 19. Pierwszy odcinek ukazał się 21 maja 2014r. na kanale YouTube, fanpage`ach facebook, twitter oraz portalu OZE.PL.
W celu zwiększenia świadomości społecznej nt. problemu zaniedbywania środowiska oraz rozpowszechniania wiedzy dotyczącej odnawialnych źródeł energii, grupa studentów z kierunku Ekoenergetyka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu we współpracy z portalem OZE.pl przeprowadza ogólnopolską inicjatywę edukacyjną, polegającą na pokazaniu za pomocą krótkich filmów kręconych „na ulicy”, jak mało wiemy na temat OZE.
Realizacja projektu będzie polegała na zadawaniu kilku pytań z tematyki OZE losowo napotkanym osobom. Uczestnicy odpowiadający na pytania będą mogli liczyć na wsparcie merytoryczne prowadzących program. Każdy odcinek zakończy się krótkim podsumowaniem, podczas którego wykorzystując odpowiednie wykresy i schematy przeanalizowane zostaną wszystkie z zadanych wcześniej pytań.
Przebieg projektu będzie można śledzić na funpage’u, do którego skieruje Państwa poniższy link:
https://www.facebook.com/pages/Sk%C4%85d-w-Polsce-PR%C4%84D/423363544466515?fref=ts
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do oglądania programu!

Tags: ,