TARGI BUD-GRYF SZCZECIN I ENERGIA: 28-30.03.2014, HALE MTS SZCZECIN

Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych –  to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Impreza gromadzi co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

mts_szczecin

Budujesz – wykańczasz – remontujesz

Tragi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA skierowane są do firm, inwestorów indywidualnych, deweloperów i wszystkich tych, którzy potrzebują produktów i usług budowlanych, bądź rozwiązań energetycznych. Tutaj branża budowlana i energetyczna nawiązuje nowe kontakty biznesowe, jak i spotyka swoich klientów oferując nie tylko konkretne produkty i usługi, ale także porady i konsultacje.

„Budujemy energooszczędnie – jak, z czego i dlaczego?”

To nazwa projektu oraz jeden z tematów przewodnich targów BUD-GRYF SZCZECIN i targów ENERGIA. Projekt przedstawi różne technologie budowy i możliwości wykorzystania w budownictwie energooszczędnym różnych rozwiązań materiałowych.  Realizacja powstanie wg projektu studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.  Celem projektu jest propagowanie innowacyjnych technologii i materiałów budowlanych o doskonałych parametrach energooszczędnych.

Misja targów: prezentacja nowości, wymiana wiedzy i doświadczeń

Najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, wyniki badań, wdrożone, jak i planowane instalacje OZE – to tematy, których będzie dotyczyć odbywająca się podczas targów siódma edycja konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”.

Nawiązywaniu kontaktów biznesowych służyć będzie Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna sektora budowlanego i energetycznego. Od sześciu lat uczestniczy w niej ok. 40-50 firm z Polski, Niemiec, Czech, Finlandii oraz Szwecji.

Więcej informacji: www.mts.pl

 

23. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN

18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA

28-30 marca 2014 r.

tel. 91 464 44 01

Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich

ul. Struga 6-8, 70-777 Szczecin

Godziny otwarcia targów: pt.-sb. 10:00 – 18:00, nd. 10:00 – 17:00

Bilety w cenach: 10zł – normalny, 7zł – ulgowy, parking – bezpłatny, dzieci do lat 7 wstęp wolny